TEM 12, 2016

FESTİVALLERE URBAN DECAY İLE DAMGANI VUR!

Urban Decay ile festival hazırlıkları başlasın! Festival denildi mi müzik kadar akla gelen çok önemli bir konu daha var: FESTIVAL LOOK 

Her yaştan festival severler bilirler ki festivaller konserlerden farklıdır. Orada tüm gün geçirirsin ve olabildiğince iyi görünmek ve tarzını ortaya koymak istersin. Bunun içine renk seçimi, kıyafet ve makyaj seçimi hatta hangi aksesuarı takacağın, saçını açık mı yoksa toplu mu kullanacağın bile girer. Bu verilecek önemli kararların başında da belirttiğimiz gibi “festival makyajı” konusu ön plandadır. Giyeceğin kıyafete ve kullanacağın renklerine göre makyajının renkli mi, hareketli mi yoksa daha sade mi olacağına karar verirsin.

Festivalin nerede olacağı da diğer önemli bir konu… Ormanda, kumsalda ya da şehrin göbeğinde, nerede olursa olsun tarzını ona göre ayarlamak oldukça önemli.

Urban Decay eşsiz renk paleti ve cesur ruhlu festival severlere makyaj konusunda birçok seçenek ile geliyor. Nude koleksiyonlarından dünyaca meşhur Naked Palet’ine, cesur far renklerinden kusursuz rujlarıyla festivallerin en dikkat çeken kızı olmak isteyenler için tam bir cennet.

Önümüzde bildiğiniz gibi One Love Festivali var ve bu müzik şöleninde nasıl görünmek istediğin senin elinde. Tek yapman gereken urbandecay.com.tr’ye ya da Bağdat Caddesi’ndeki mağazamıza uğrayarak sana en uygun renkleri, tonları ve ürünleri keşfetmek. Bu festival sezonuna damga vurma sırası sende. 

Unutma, 
You have the Beauty 
We have the Edge 
Beauty with an Edge 
#UDfestivallook