HEAVY METAL EYESHADOW PALETTE
HEAVY METAL EYESHADOW PALETTE
HEAVY METAL EYESHADOW PALETTE
HEAVY METAL EYESHADOW PALETTE
HEAVY METAL EYESHADOW PALETTE
HEAVY METAL EYESHADOW PALETTE
HEAVY METAL EYESHADOW PALETTE
HEAVY METAL EYESHADOW PALETTE

HEAVY METAL EYESHADOW PALETTE

Far Paleti. 20 Renk.

315
TL
 
195
TL
Stokta Var
(0 oy)

  Gündüz göz alıcı taşların ışıltıları, gece eğlenmeye çıkarken de metalik tonlarla görünümüne damga vur. Kıymetli mücevher tonlarından Amp (öldürücü metalik mavimsi yeşil) ve Twisted (parıltılı altın rengi) Demo (bronz gül rengi) ve Afterparty’e (muhteşem bir metalik kırmızı) kadar bu palet sınırsız metalik görünümler yaratmak için ihtiyacın olan her şeye sahip. Ve her şey renklerine göre düzenlendi: parlaklar solda, doğal tonlar sağda.

  Heavy Metals’ı diğerlerinden ayıran ne? Bu palet için yepyeni bir göz farı formülü geliştirdik. Folyo efektini en metalik farlarımızı yaratmak için arttırdık. Bunu yaparken, formülasyonun her renk tonunda yumuşak - kremsi dokuyu ve yoğun parlak metalik etkiyi verip vermediğinden emin olarak özenle ürettik. Her bir ton mükemmel uygulama için kadife hissinde, çılgın renk verimi sağlıyor ve rüya gibi dağıtılıyor.

  Öldürücü cazibedeki lavanta kutusunun bir ucu ezilmiş metal efektine sahip… sanki biz kendimizden geçercesine eğlenirken ezmişiz gibi. Çok göz kamaştırıcı… herkese göstermek isteyeceğin bir modern sanat heykeli gibi. Sadece arkadaşlarının bu bebeği gördüklerinde nefes nefese “BU DA NE?” diye sorduklarını hayal et. Paletin kapağı farları belirgin şekilde açığa çıkarmak için kayarak açılıyor. Makyajla sihir yapmaya hazır olduğun zaman, sadece paletini aç ve Heavy Metal’leri ressamların paletlerini kullandıkları gibi kullan. Tabi ki büyük bir ayna ekledik, yani bu palet sadece göz alıcı şekilde ışıldayıp yanmıyor, aynı zamanda da pratik.

  İçerdiği Tonlar:

  GROUND (yanardöner ışıltılı metalik siyah)
  SPANDEX (mor geçişli - mavi mikro ışıltılı metalik koyu mavi)
  METALHEAD (metalik koyu mor)
  MULLET (metalik koyu yeşil)
  TWISTED (metalik altın rengi)

  ALUMINUM) (yanardöner ışıltlı metalik sıcak gri-kahve)
  DIVE (metallic medium blue) (metalik mavi)
  PUNK ROCK (metalik fuşya)
  AMP (metalik mavimsi- yeşil)
  GLAMROCK (metalik gümüş)

  BASS (metalik bronz)
  DEMO (metalik bronz gül rengi)
  AFTERPARTY (metalik kırmızı)
  ROADIE (metalik bordo)
  SCREAM (metalik leylak)

  GLORY (metalik bronz altın rengi)
  STARFIRE (metalik açık bakır)
  ANGELFIRE (metalik soluk pembe)
  MAIDEN (metalik bej)
  ACOUSTIC (metalik nude)

  Dolum Ağırlığı: 20 x 0.8 g

  Ingredients (Ingrédients): Oryza Sativa Extract / Rice Extract, Talc, Zinc Stearate, Calcium Sodium Borosilicate, Calcium Aluminum Borosilicate, Silica, Sodium Dehydroacetate, Phenoxyethanol, Sorbic Acid, Tin Oxide, Alumina, Stearic Acid. [+/- (All Shades May Contain /Toutes les couleurs peuvent contenir): Mica, CI 77891 / Titanium Dioxide, CI 77491, CI 77499 / Iron Oxides, CI 77000 / Aluminum Powder, CI 77400 / Bronze Powder, CI 77400 / Copper Powder, CI 77510 / Ferric Ferrocyanide, CI 77288 / Chromium Oxide Greens, CI 42090 / Blue 1 Lake, CI 75470 / Carmine, CI 77163 / Bismuth Oxychloride Contains Carmine
  MAKYAJINI TAMAMLA

  YUKARI