MOONDUST PALETTE
  MOONDUST PALETTE
  MOONDUST PALETTE
  MOONDUST PALETTE
  MOONDUST PALETTE
  MOONDUST PALETTE
  MOONDUST PALETTE
  MOONDUST PALETTE
  MOONDUST PALETTE
  MOONDUST PALETTE

  MOONDUST PALETTE

  Far Paleti. Olağanüstü Işıltılarla 8 Renk.

  (0 oy)
  415
  TL
  Stokta Var
  Tahmini Teslimat Tarihi: 15 Aralık-17 Aralık
   Yeryüzünün ışıltılı renklerini içeren bilinmeyen bir dünyanın sekiz yeni tonu. Derinliklerle ve hareketlerle parıldayan göz alıcı ışıltılar. Moondust Eyeshadow Pallate ile ışıltı bağımlılığını yeryüzünün en ışıltılı sekiz renginin YENİ tonlarıyla aşırı üst hızlara çıkarmaya hazır ol.   Özel olarak bu yıldönümü paletinde bulunan, en canlı Moondust renklerimizle ışıltıyla olan derin aşkınızı tetikleyeceğiz. Her bir far göz kamaştırıcı bir şekilde ışıltılı, ama süper kibar, inanılmaz derecede sofistike bir hisle. Moondust Eyeshadow’un her rengini lüks, pırlanta etkisi için göz kamaştıran yanardöner microfine yapılarla ve 3-boyutlu metaliklerle birleştirdik.   Bu inanılmaz formülü lanse ettiğimizden beri, Moondust bizim en çok istenilen paletimizdi. Ve bu palet Moondust’ın canlılığını bir üst seviyeye çıkarıyor. Lightyear (göz alıcı, doygun yeşil) ve Galaxy (mükemmel dumansı mavi-gri) gibi daha önce hiç görülmemiş tonlarla deneyimle.   Parıltılı topmetali karışımı kutusu için elimizden gelen en yüksek performansı sergiledik. İçindeki tonlar kadar büyüleyici bir aynalı “Moondust” logo kesimine sahiptir. Tam boy aynası, koşturmaca içinde ışıltı takıntınızdan mahrum kalmamanızı kolaylaştırır.   Neler var:
   Specter (tona uygun ışıltılarla yumuşak pembe), Element (pembemsilik ve ışıltılarla şeftali), Magnetic (mavi ışıltılarla mor), Lightyear (tona uygun ışıltılarla canlı yeşil), Granite (çok renkli ışıltılarla top metali), Lithium (yanardöner 3-D ışıltılarla kahverengi), Vega (tona uygun ışıltılarla parlak mavi), Galaxy (yanardöner 3-D ışıltılarla dumansı mavi-gri).   Dolum ağırlığı: 8 x 0.7 g
   SPECTER: Dimethicone, Calcium Sodium Borosilicate, Talc, Triisostearyl Citrate, Isododecane, Polyethylene, Silica, Cetyl Dimethicone, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Tin Oxide.

   MAGNETIC: Dimethicone, Synthetic Fluorphlogopite, Talc, Triisostearyl Citrate, Isododecane, Polyethylene, Silica, Cetyl Dimethicone, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Tin Oxide.

   GALAXY: Dimethicone, Aluminum Calcium Sodium Silicate, Calcium Sodium Borosilicate, Triisostearyl Citrate, Polyethylene, Isododecane, Talc, Cetyl Dimethicone, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Tin Oxide.

   ELEMENT: Dimethicone, Talc, Synthetic Fluorphlogopite, Silica, Triisostearyl Citrate, Isododecane, Polyethylene, Cetyl Dimethicone, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol.

   LIGHTYEAR: Dimethicone, Synthetic Fluorphlogopite, Triisostearyl Citrate, Isododecane, Polyethylene, Silica, Alumina, Talc, Cetyl Dimethicone, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Tin Oxide.

   VEGA: Dimethicone, Calcium Sodium Borosilicate, Triisostearyl Citrate, Talc, Polyethylene, Isododecane, Silica, Cetyl Dimethicone, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Tin Oxide.

   LITHIUM: Dimethicone, Calcium Sodium Borosilicate, Triisostearyl Citrate, Isododecane, Talc, Polyethylene, Synthetic Fluorphlogopite, Silica, Cetyl Dimethicone, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Tin Oxide.

   GRANITE: Dimethicone, Calcium Sodium Borosilicate, Triisostearyl Citrate, Talc, Isododecane, Polyethylene, Synthetic Fluorphlogopite, Silica, Cetyl Dimethicone, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Tin Oxide.

   Bütün renkler Mica, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491/77492/77499 (Iron Oxides), CI 19140 (Yellow 5 Lake), CI 42090 (Blue 1 Lake), CI 77007 (Ultramarines), CI 77163 (Bismuth Oxychloride), CI 77510 (Ferric Ferrocyanide)] CI 75470 (Carmine) içerebilir.

   MAKYAJINI TAMAMLA

   YUKARI