NAKED 2 BASICS
  NAKED 2 BASICS
  NAKED 2 BASICS
  NAKED 2 BASICS
  NAKED 2 BASICS
  NAKED 2 BASICS
  NAKED 2 BASICS
  NAKED 2 BASICS
  NAKED 2 BASICS
  NAKED 2 BASICS

  NAKED 2 BASICS

  Mat Far Paleti. 6 Nötr Ton.

  (0 oy)
  275
  TL
  Stokta Var
  Tahmini Teslimat Tarihi: 09 Aralık-11 Aralık
   UD çılgınları daha fazla mat nötr renk olan bir palet istediler ve işte Naked Basics. Naked2 Basics orijinaline göre daha soğuk tonda renkler ile Naked2'yi mükemmel bir şekilde tamamlar. Bu vazgeçilmez Naked paleti, beşini daha önce hiç görmediğin TAUPE-mat nötr renk tonuna sahip. İster açık tene, ister koyu bir tene sahip ol, bu paletin nötr tonları sende mükemmel duracak.


   Naked2 Basics tekrar tekrar uygulamak isteyeceğin bir palet, ne kadar kullanışlı olduğunu görünce bu zamana kadar o olmadan nasıl yaşadığını merak edeceksin.   Naked Basics'in her tonu, fara kadifemsi doku, zengin renk, kalıcılık ve harmanlanabilirlik özelliğini veren Pigment Infusion System™ özelliğini taşıyor.   Naked2 Basic'in zengin ve parlak renkleri mükemmel uygulama sunar. Paletteki, hafif saten sonuç sunan Skimp rengi aydınlatma ve boyut kazandırma için birebir.   Hafif parlaklığa sahip zarif bir kompakt kapak üzerinde şık, metalik 'NAKED' kabartması dokunma isteği uyandırır. Naked2 Basics süetsi bir dokunuşa ve hafif parıltıya sahip şık bir soft-touch dış tasarım ile gelir. Küçük ve kompakt bir tasarıma sahip olmasına rağmen içindeki tam boy altı göz farı ie seyehatlarda seni yalnız bırakmaz
   .   Renkler:
   Skimp (soluk saten nude), Stark (nude-mat pembe), Frisk (sıcak mat gri), Cover (soluk mat kahverengi-kırmızı), Primal (soluk mat kahverengi) ve Undone (koyu, dumanlı mat kahverengi).
   Dolum Ağırlığı: Göz Farı: 6 x 1.3 g net ağırlık %100 CRUELTY FREE
   Skimp Ingredients:
   Talc, Mica, Caprylic/Capric Triglyceride, Kaolin, Silica, Boron Nitride, PTFE, Dimethicone, Zinc Stearate,Methicone, Glyceryl Caprylate, Sodium Dehydroacetate.

   Stark Ingredients:
   Kaolin, Talc, Mica, Silica, Caprylic/Capric Triglyceride, PTFE, Boron Nitride, Dimethicone, Methicone,Glyceryl Caprylate, Zinc Stearate, Sodium Dehydroacetate.

   Frisk Ingredients:
   Mica, Kaolin, Talc, Boron Nitride, Caprylic/Capric Triglyceride, Silica, PTFE, Zinc Stearate, Dimethicone,Methicone, Glyceryl Caprylate, Sodium Dehydroacetate.

   Cover/Primal Ingredients:
   Talc, Kaolin, Mica, Boron Nitride, Caprylic/Capric Triglyceride, Silica, PTFE, Zinc Stearate, Dimethicone, Methicone, Glyceryl Caprylate, Sodium Dehydroacetate.

   Undone Ingredients :
   Talc, Boron Nitride, Mica, Kaolin, Silica, PTFE, Caprylic/Capric Triglyceride, Zinc Stearate, Dimethicone,Methicone, Glyceryl Caprylate, Sodium Dehydroacetate.

   [+/- (All Shades May Contain/Toutes les couleurs peuvent contenir): CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491/77492/77499 (Iron Oxides),CI 75470 (Carmine), CI 77007 (Ultramarines)].
   Yorum yapan 1 kişiden 1 (%100) kişi bu ürünü arkadaşlarına öneriyor
   Meltem O.
   Cinsiyet : Kadın
   22 Mart 2019 14:16
   SÜPER BİR FAR PALETİ
   urban decay ürünleri ile ilk tanışmam bu far paletiyle oldu. Paletin yapısı ,dokusu,renk uyumu ve kolay dağılması beni diğer muadil markalara kıyasla çok tatmin etti,fiyat performans açısından hakkını veriyor gerçekten, teşekkürler..
   Ürünün en sevdiğim özelliği: dokusu

   MAKYAJINI TAMAMLA

   YUKARI