NAKED 2 PALETTE
NAKED 2 PALETTE
NAKED 2 PALETTE
NAKED 2 PALETTE
NAKED 2 PALETTE
NAKED 2 PALETTE
NAKED 2 PALETTE
NAKED 2 PALETTE
NAKED 2 PALETTE
NAKED 2 PALETTE
NAKED 2 PALETTE
NAKED 2 PALETTE

NAKED 2 PALETTE

Far Paleti. 12 Toprak Tonu.

 
480
TL
Stokta Var
(0 oy)
  Aydınlık ve ışıltılı renklerden, hayal edebileceğin en pürüzsüz matlara kadar, Naked 2'de tam 12 adet sıkıcı olmanın çok uzağında, toprak tonunda renk bulunuyor. Muhteşem bir grimsi kahverengi, göz alıcı bakır rengi ve baştan çıkarıcı siyah bunlardan sadece birkaçı. Naked yelpazeni daha ihtiraslı nude bakışlar, dumansı ve dramatik görünümler ve aradaki her şey için bu palet ile genişlet.  Kutusu sanat okullarından ilham alan görünüme sahip ve kapağında taupe rengi metal üzerine çikolata kahverengi artwork işlenmiş. Hoş, modern ve dokunuşa kadar apayrı bir deneyim.  Naked2'nin içinde profesyonel kalitede, hayvan dostu (bitkilerden üretilmiş) çift taraflı far/harmanlama fırçası ve Eyeshadow Primer Potion'ın tüm dört formülünün (Original, Sin, Eden ve Anti-Aging) açıldıktan sonra tekrar kapatılabilen deneme boyları var. Her deneme boyu yaklaşık bir hafta boyunca yetecek Primer bulunduruyor!  Renkler:

  Foxy (cream bisque matte), Half Baked (golden bronze shimmer), Bootycall (cork shimmer), Chopper (copper shimmer w/silver micro-glitter), Tease (creamy pale brown matte), Snakebite (dark bronze shimmer), Suspect (pale golden beige shimmer), Pistol (light grayish brown shimmer), Verve (oyster shimmer), YDK (cool bronze shimmer), Busted (deep brown shimmer) and Blackout (blackest black matte).
  Dolum Ağırlığı: Göz farları: 12 x 1.3g;
  Eyeshadow Primer Potion: 3.7ml %100 CRUELTY FREE
  BOOTY CALL / FOXY / PISTOL:
  Talc, Caprylic/Capric Triglyceride, Zinc Stearate, Ethylene/Acrylic Acid Copolymer, Sodium Dehydroacetate, Phenoxyethanol, Sorbic Acid, PTFE.

  HALF BAKED / SNAKE BIT / YDK:
  Caprylic/Capric Triglyceride, Talc, Zinc Stearate, PTFE, Ethylene/Acrylic Acid Copolymer, Sodium Dehydroacetate, Phenoxyethanol, Sorbic Acid.

  CHOPPER:
  Talc, Polyethylene Terephthalate, Caprylic/Capric Triglyceride, Zinc Stearate, PTFE, Ethylene/Acrylic Acid Copolymer, Sodium Dehydroacetate, Phenoxyethanol, Sobric Acid, Acrylates Copolymer, Tin Oxide.

  SUSPECT:
  Talc, Caprylic/Capric Triglyceride, Calcium Sodium Borosilicate, Zinc Stearate, PTFE, Ethylene/Acrylic Acid Copolymer, Sodium Dehydroacetate, Phenoxyethanol, Sorbic Acid, Tin Oxide.

  TEASE:
  Talc, Zinc Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Ethylene/Acrylic Acid Copolymer, Sodium Dehydroacetate, Phenoxyethanol, Sorbic Acid, PTFE.

  BUSTED / VERVE:
  Talc, Caprylic/Capric Triglyceride, PTFE, Zinc Stearate, Sodium Dehydroacetate, Phenoxyethanol, Sorbic Acid, Ethylene/Acrylic Acid Copolymer.

  BLACK OUT:
  Zinc Stearate, Talc, Silica, Ethyhexyl Palmitate, Sodium Dehydroacetate, Phenoxyethanol, Boron Nitride, Sorbic Acid.

  All Shades May Contain:
  CI 77019 (Mica), CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491/77492/77499 (Iron Oxides), CI 77000 (Aluminum Powder), CI 75470 (Carmine), CI 77510 (Ferric Ferrocyanide), CI 77742 (Manganese Violet), CI 77163 (Bismuth Oxychloride).

  MAKYAJINI TAMAMLA

  YUKARI