YENİ

NAKED ILLUMINATED POWDER

Yüz ve Vücut için Işıltılı Pudra

129.00 TL

 
ÜCRETSİZ İADE • TÜM ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO

Ürün Açıklaması

Işıltının en mükemmel hali! Pürüzsüz, ipeksi pudramız sofistike, mikro ince ışıltılar ve ışığı yansıtarak cilde parıl parıl bir görünüm veren partiküller içeriyor. Ayrıca sıkıştırılmış pudranın rahatlığıyla daha az sıkıştırılmış pudranın renk sonucunu sağ

Pürüzsüz, ipeksi pudramız sofistike, mikro ince ışıltılar ve ışığı yansıtarak cilde parıl parıl bir görünüm veren partiküller içeriyor. Nerede son dakika doğal bir şekilde ışık yaymak istiyorsan ona güvenebilirsin! Baştan aşağıya Naked. Delice güzelliğini anlayabilmek için gerçekten onu görmen lazım!

Bu hava kadar hafif, ışıltılı pudra terrakotta bir diskte 24 saat boyunca fırınlanıyor ve sonra el yapımı bitiriliyor, aynı popüler Baked Bronzer'ımız gibi. Formülü fırınlamak Naked Illuminated Shimmering Powder'a üst seviye mükemmel bir ışıltı veriyor (ucuz formüllerin metalik görünümleri olmadan). Ayrıca sıkıştırılmış pudranın rahatlığıyla daha az sıkıştırılmış pudranın renk sonucunu sağlıyor.

Nude görünüme ulaşmanın mükemmel yolu olan bu ışıltılı pudra muhteşem pembe altın kutusuyla geliyor ve bütün Naked hayranları için mükemmel bir hediye oluyor. Cömert bir ayna ve bir de fırça içeriyor (pudranın altında ayrı bir kısımda yerleştirilmiş).

Dolum ağırlığı: 6 g

İçindekiler

Talc, Zea Mays (Corn/maïs) Starch, Hectorite, Ethylene/Acrylic Acid Copolymer, Silica, Octyldodecanol, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Tin Oxide. May Contain: CI77019 (Mica), CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491/77492/77499 (Iron Oxides).

Benzer ürünler