• %30
NAKED SKIN PRESSED POWDER
NAKED SKIN PRESSED POWDER
NAKED SKIN PRESSED POWDER
NAKED SKIN PRESSED POWDER

NAKED SKIN PRESSED POWDER

Sıkıştırılmış Sabitleyici Pudra. Aydınlık, Yarı Mat Görünüm.

(0 oy)
145
TL
101
TL
Stokta Yok
İNDİRİM
İNDİRİM
İNDİRİM
İNDİRİM
4 Tonun Tamamını Göster
Renk
  Naked'a soyunmanın son adımı. İpeksi, hafif yapılı pudramız kusursuzca uygulanır ve makyajını sabitler. Aydınlık ve yarı-mat Naked makyaj sonucu. Naked Skin'in bir sonraki evrimi. Uygulandığı andan itibaren hissedilmeyecek kadar hafif tasarlandı. Formülümüz kusurların görünümünü kapatır, parlamayı azaltmaya yardımcı olur ve adeta profesyoneller tarafından yapılmış gibi göz kamaştıran bir pürüzsüzlük etkisi yaratır.  Naked Skin Finishing Powder, yüzünde doğal ve çıplak ten görünümü sağlayarak kapatıcılık sunar.  Topmetali, özel kapağı ve üzerindeki Naked kabartması ile hoş bir tasarıma sahiptir. Üst bölmesinde tam boy bir ayna ve alt bölmesinin altında uygulama süngeri ile birlikte gelir. Uygulamayı bitirdiğinde kutuyu, ürünle birlikte gelen güzel taşıma kesesinin içine koyarak çantana yerleştirebilirsin.  Dolum Ağırlığı: 7.4 g %100 CRUELTY FREE
  LIGHT, MEDIUM LIGHT, MEDIUM, MEDIUM DARK:
  Mica, Boron Nitride, Zinc Stearate, Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Polyethylene, Dimethicone, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Lauroyl Lysine, Triethylhexanoin, Synthetic Wax, Trimyristin, Glyceryl Caprylate, Nylon-12 Fluorescent Brightener 230 Salt, Polyvinylalcohol Crosspolymer, Potassium Sorbate, Sodium Dehydroacetate, Hydrogenated Lecithin, Tocopheryl Acetate.

  DARK:Mica, Boron Nitride, Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Polyethylene, Dimethicone, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Zinc Stearate, Lauroyl Lysine, Triethylhexanoin, Synthetic Wax, Trimyristin, Glyceryl Caprylate, Nylon-12 Fluorescent Brightener 230 Salt, Potassium Sorbate, Polyvinylalcohol Crosspolymer, Sodium Dehydroacetate, Hydrogenated Lecithin, Tocopheryl Acetate.

  All Shades May Contain:
  [+/- (All Shades May Contain /Toutes les couleurs peuvent contenir): CI 77019 (Mica), CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491/77492/77499 (Iron Oxides)].

  MAKYAJINI TAMAMLA

  YUKARI