​ALL NIGHTER

​ALL NIGHTER

19.03.2018 | 12:20

BU KAPATICI HAYATINI DEĞİŞTİRECEK:

All Nighter Waterproof Full-Coverage Concealer tüm gün VE tüm gece süren kusursuz mat bir kapatıcılık sağlar. Kusurları kapat ve mükemmel bir etki elde et. Bizim ultra-pigmentli, yedirilebilir formülümüz 24 saat boyunca parlamayı kontrol altında tutar ve kusurları maskeler (koyu halkalar dahil). Dövmeleri bile kapatır! Güzel, modern mat görünüm asla aşırıya kaçmış gibi görünmez.

Bu formül All Nighter Liquid Foundation veya Naked Skin Liquid Makeup ile çok iyi gider. Titizlikle işlenmiş 6 ton renk yelpazesi ile All Nighter Concealer her ten için uygundur.

KALICI BİR MAKYAJ:

All Nighter Liquid Foundation'a o kadar bayılıyorduk ki, seriyi bir kapatıcı ile genişletmek için sabırsızlıkla bekliyorduk. Suya dayanıklı formülü sabaha kadar ciltte kalmaya devam eder -ister kalabalık bir dans pistinde ister sıcak ve ateşli bir durumda ol- All Nighter Concealer, güzel ve mat görünümünü korumak için ciltteki yağı emerek seni asla yarı yolda bırakmaz.

KÜÇÜK BİR DAMLA,UZUN BİR SÜRE:

All Nighter Concealer ultra-pigmentlidir. Dolayısıyla ürünü denerken, mükemmel tonunu seçmeden önce cildine sür, yedir ve gerçek rengi görmek için tamamen kurumasını bekle. Eğer iki ton arasında kalırsan, daha açık renk olanı seç.

Bu uzun süre dayanıklı formül, Naked Skin Concealer'dan daha fazla kapatıcılık sağlar. Pigment seviyesini %73 artırdık! Yoğun bir kullanım ya da kat kat uygulama gerekmez. Az bir miktarı bile oldukça etkilidir.

All Nighter Concealer'ı her zaman fondöteninden sonra uygula. Az miktarda uygula ve UD Pro Concealer Brush, UD Pro The Finger Brush veya parmaklarınla hafifçe dokunarak cildine yedir. Sonuca bayılacaksın!

All Nighter Concealer ince çizgilere ve gözeneklere yerleşmeden ultra uzun ve kusursuz bir şekilde ciltte kalmasını sağlar. Tıpkı All Nighter Liquid Foundation gibi, bu formül yumuşak-odak etkisi için kusurları flulaştıran ışık yayma pigmentleri içerir.

BU KAPATICI HERKESE GÖSTERMEK İSTEYECEKSİN:

All Nighter Concealer, şık bir şişe ile gelir: Tıpkı All Nighter Liquid Foundation şişesinin küçük bir versiyonu gibi. Lüks, metalize etkili ve asimetrik kesimli kabı makyaj çantana çok yakışacak. Bileşenleri muhteşem olduğu kadar aynı zamanda pratik ve seyahat dostu. Fırça taşıman gerekmez; kıvrımlı tüy formundaki aplikatörün ucunda ürünü tam da ihtiyacın olan yere uygulamanı kolaylaştıran minik bir çukur var.

All Nighter Concealer (135 ₺), urbandecay.com.tr, Wepublic ve Sephora'larda.

  • PAYLAŞ

Yorumlar

YORUMLAR
SENİN VICE'IN HANGİSİ?

SENİN VICE'IN HANGİSİ?

DISTORTION EYESHADOW PALETTE

DISTORTION EYESHADOW PALETTE


YUKARI