ARADIĞIN HER ŞEY TEK BİR KUTUDA!

ARADIĞIN HER ŞEY TEK BİR KUTUDA!

19.07.2018 | 13:05
1 numaralı kült-favori rujumuz olan Vice Lipstick rengi Backtalk'tan ilham alan bu kit ile her an her yerde istediğin makyajı yapabilirsin. Seyahate çıkarken kurtarıcın olacak bu kutuda sekiz nude-leylak, hafif böğürtlen ve gül tonlardan oluşan göz farları bir tarafta; birbiriyle uyumlu dört renkteki allık ve aydınlatıcılar diğer tarafta. Şimdi bir hanımefendi olmayı unut ve onlara hak ettiğini ver!


MONOKROMİK MAKYAJ:

Backtalk'taki bütün tonlar sende müthiş duracak, bu ateşli trendi kaçırma! Pembe içinde güzel hissedenlerdensen bu palet senin olmak için geliyor.

  • 3 Sheets rengini (saten bitişli pembemsi bir şeftali tonu) gözkapaklarına sür,
  • Çılgın ışıltılı Party Foul aydınlatıcı ile elmacık kemiklerini aydınlat.
  • Deep-Blending tonunu kullan (saten bitişli bir fuşya) gözünün katlanma bölgesine sür.
  • Cheap Shot ile görünümünü tamamla (hafif pembe-nude aydınlatıcı). Backtalk'la girdiğin her ortamda gözler senin üzerinde olacak.


KARŞI KOYAMAYACAKSIN!


Backtalk Paleti senin gibi tavizsiz, 12 uyumlu müthiş pigment tek bir palette buluştu. Çift taraflı, çıkarılabilir aynası ile her an her yerde makyaj yapmaya hazırsın! Göz alıcı Backtalk paletindeki farları denediğin an her bir tonun ipeksi yumuşaklığını, zengin rengini ve kolayca dağıtılabildiğini keşfedeceksin. Şimdi git ve onu al!


Blactalk Palet () urbandecay.com.tr, Wepublic ve Sephora'larda
  • PAYLAŞ

Yorumlar

YORUMLAR
DISTORTION EYESHADOW PALETTE

DISTORTION EYESHADOW PALETTE

Bu Palet Çok Ateşli!

Bu Palet Çok Ateşli!


YUKARI