DISTORTION EYESHADOW PALETTE

DISTORTION EYESHADOW PALETTE

19.03.2018 | 12:20
GÖLGELERİNİ DEĞİŞTİR. SINIR YOK.

BU SIRADAN BİR FAR PALETİ DEĞİL:

Renk dönüştürücü Distortion Eyeshadow Palette ile kendi çift tonlu gölgelerini yarat. Üst sıradaki renk dönüştürücüleri, istediğin tonların üzerine uygula ve nasıl çok boyutlu renkler yakalayabileceğini gör! Renkleri, dikey üçlüler olarak grupladık; ister birlikte kullan, ister diğer renklerle karıştır. Farklı renk kombinasyonlarıyla pek çok gölge tonu elde edebilirsin. 10 renk (9'u yeni!) ve 5 renk dönüştürücü ile renk seçeneklerinde sınır yok.

KALIPLARI YIKAN BİR PALET:

Renkleri karıştırmak bu kadar trend olunca, olayı başka bir boyuta taşıdık: Kendi renklerini yaratabileceğin bir palet!

Onun gibisi yok! Bu paletle oluşturabileceğin olası tüm kombinasyonları saymadık, ancak ne kadar çok yönlü olduğunu anlamak için bir matematik ustası olman gerekmiyor. Renkleri denemeye başlayana kadar bekle. Öne çıkanlar arasında Shifty (harika efektler yaratan yeşil bir geçiş), First Offense (yıkıcı bir metalik turuncu) ve Blackout (en siyah, siyah matımız) var.

GÖRÜNDÜĞÜNDEN DAHA FAZLASI:

Üst sıradaki beş renk dönüştürücü, farklı geçişlere sahip yansıtıcı pigmentlerdir. Orta ve alt sıradaki 10 klasik rengi ister tek kullan, ister dönüştür. Yoğun bir kullanım ya da kat kat uygulamak gerekmez. Her ton yoğun bir renk verir, kadifemsi hissedilir ve kolayca karıştırılabilir.

Blackout, bu paletteki yeni olmayan tek renk-çünkü o zaten en iyi siyah mat far!

Farklı gölge kombinasyonu fikirleri vermek için renkler arasına onları birbirine bağlayan çizgiler ekledik.

Palet kabının havalı bir hologram efektine sahip kapağı (geçişli gölgelere bir başlangıç gibi) ve şeffaf bir mor tabanı var.

Distortion Eyeshadow Palette (299 ₺), urbandecay.com.tr, Wepublic ve Sephora'larda.

  • PAYLAŞ

Yorumlar

YORUMLAR
​ALL NIGHTER

​ALL NIGHTER

ARADIĞIN HER ŞEY TEK BİR KUTUDA!

ARADIĞIN HER ŞEY TEK BİR KUTUDA!


YUKARI