GÜNDÜZ MAKYAJINI KUSURSUZCA GECEYE TAŞI!

GÜNDÜZ MAKYAJINI KUSURSUZCA GECEYE TAŞI!

01.02.2017 | 17:36

Gündüz makyajını kusursuz bir şekilde gece makyajına taşımanın püf noktalarını, yaratıcı makyaj fikirlerini ve en yeni ürünleri keşfetmeye hazır mısın? En özel kutlama geceleri için de ideal bu pratik gece makyajı sabaha kadar seninle birlikte ışıldayacak ve eğlencene eşlik edecek.

Gözler bütün makyajın en büyük fark yaratan noktalarıdır. Toprak tonlarında bir göz makyajını tüm gün her yerde kullanabilirken ışıltılı veya metalik farlarla bir anda görünümünü çok hareketli ve iddialı hale getirebilirsin.

Peki gündüz makyajını gece makyajına nasıl mı taşıyacaksın?

Her kadının makyaj masasında bulundurmak istediği Naked far paletlerinin en yenisi (ve en ses getireni) Urban Decay Naked Ultimate Basics, içerdiği soğuk ve sıcak mat tonlarla adeta günlük makyaj için yaratılmış bir palet. Sabah yapılmış kahve, turuncu ve krem tonlarda bir göz makyajına (saatlerce yerinden kıpırdamaması için Eyeshadow Primer Potion ile baz uygulamayı unutma), iş çıkısı biraz ışıltı ekleyerek geceye hazır olacaksın. En son trendlerden ışıltılı krem farlar kendi fırçalarıyla pratik uygulama sunuyor. En yeni Urban Decay Liquid Moondust Eyeshadow serisinin tek bir tonu bile yüksek renk ve ışıltı sonucu ile iddialı gece makyajları yaratmak için yeterli.

Göz makyajında olduğu gibi ten ürünlerinin seçiminde de dikkat edilmesi gereken püf noktalar var. Sabah evden çıkarken yaptığın makyajına çok ufak ışıltılar katarak tüm gece devam edecek eğlencelere hazırlanırken ten makyajını tekrar tekrar yapmak pek de pratik değil. Bir fondötenin o kadar uzun süre akmadan ve parlamadan seninle kalabilmesi ise gerçekten çok zor. Fondöten seçiminde dikkat etmen gereken en önemli noktalar: Suya dayanıklılık ve uzun süre kalıcılık. Eve uğramadan gündüz makyajını gece makyajına çevirebilmen için bütün gün seninle kalacak, gece boyu dans etsen bile akmayacak bir fondöten seçimine ihtiyacın var. Bu fondöten bir de tam kapatıcılık ve mat bir bitişe sahipse, o gece çekilen fotoğrafları saklamayı sakın unutma. Hem pürüzsüz hem parlamayan bir ciltle bütün fotoğraflarda gözleri üzerine çekeceksin.

Yılbaşı ruhunu hala dolu dolu hissettiğimiz bu aylarda ten makyajına da ışıltı katmak isteyeceğine eminiz. Mat bir fondötenle bunun imkansız olduğunu düşünme. En pürüzsüz ve en iddialı ten makyajı için mat bitişli ve kalıcı fondötenine aydınlatıcılarla doğal ışıltılar eklemelisin. Islak bitişli bir fondötenle birkaç saat sonra cildin yağlanmaya başlayıp parlama yapabilir. Ancak senin yapman gereken bu parlamayı engelleyip, ideal aydınlatıcıyla yüzünün sadece yüksek bölgelerine doğal ışıltılar eklemek. İşte gündüz makyajını birkaç dakika içerisinde gece makyajına taşıyacak bir başka püf nokta: Urban Decay Naked Illumanted Trio! Bu aydınlatıcı paleti hem yaz hem de kış aylarında makyaj masanın baş köşesinde olması gereken bir set. Evden çıkarken çantana at ve nereye gidersen git, ne zaman olursa olsun bir dakika içerisinde elmacık kemiklerine, burun ve dudak üstüne ışıltı kazandır.

Doğru ürün ve doğru uygulamayla makyaja saatler harcamana hiç gerek yok. Gündüz makyajı, gece makyajı, yılbaşı makyajı diye saatlerce koşturmak yerine makyaj çantanda doğru ürünlere sahip olarak, çok ufak dokunuşlarla her zaman ve her yerde muhteşem bir görünüme sahip olabilirsin. Senin için her zaman en pratik olanı yaratmaya çalışıyoruz; bu yüzden en ideal paletleri ve setleri sunuyoruz. Gündüzden geceye her zaman en güzel makyaja sahip olarak hakkını vereceğini biliyoruz!

  • PAYLAŞ

Yorumlar

YORUMLAR
SİZ İSTEDİNİZ BİZ YARATTIK

SİZ İSTEDİNİZ BİZ YARATTIK

SONBAHAR MAKYAJI İPUÇLARI

SONBAHAR MAKYAJI İPUÇLARI


YUKARI