MAKYAJ MALZEMELERİNİ YANINDAN AYIRMA!

MAKYAJ MALZEMELERİNİ YANINDAN AYIRMA!

02.03.2017 | 10:41

Duyduk ki sabah işe veya okula giderken, gün içinde tazeleyebilmek ve akşam eğlenceye devam ederken makyajına dokunuşlar ekleyebilmek için makyaj malzemelerini yanında taşımak istiyor; ancak makyaj çantanın çok büyük olmasından şikayet ediyormuşsun. Gece dışarı çıkarken kullandığın çok şık ve ufak el çantana hem rujunu hem maskaranı sığdıramıyor; tatile çıkarken abarttıkça abartıp bavulun yarısını makyaj malzemelerinle dolduruyor da olabilirsin. Hangi makyaj çılgını yapmıyor ki! Biliyoruz ki en sevdiğin makyaj ürünlerini evden çıkarken geride bırakmak çok zor. Eyeliner, ruj, göz farı, hatta allık ve bronzer pudrandan hangisini evde bırakmaya dayanabileceksin? İşte bu yüzden asla küçültülemeyen makyaj çantalarını elde aldık ve hiçbir favori ürününü ardında bırakmamanın yollarını keşfettik.

Sık kullandığın ve çok sevdiğin makyaj ürünlerinin seyahat boylarını edin!

Mutlaka sık kullandığın ve çok sevdiğin makyaj ürünlerinin seyahat boylarını edin! İster gün içerisinde, ister tatildeyken yanında taşıyabilmen (hatta en vazgeçilmezini cebine bile atabilirsin!) ve istediğin zaman makyajını tazeleyebilmen için favori ürünlerimizin seyahat boylarını yarattık. Bu mini boy ürünler, seyahat dostu olmanın yanı sıra sana merak ettiğin yeni makyaj ürünlerini deneme fırsatı da veriyor. Göz makyajına gün boyu kalıcılık sağlayan ve katlanma izini, farların uçmasını, göz kaleminin akmasını engelleyen far bazlarının seyahat boylarını keşfederek hem bu çok sevilen ürünü deneme fırsatı yakalayıp hem de tatilde makyaj tazeleme derdinden kurtulabilirsin. Yine bakışlarının gün boyu göz kamaştırıcı olabilmesi için çok satanlar listemizden asla düşmeyen Perversion maskaramızın da seyahat boyu en ufak çantanda bile her zaman yerini alabilecek.

Tatillerde cilt bakımını ihmal etme!

Çok küçük bir makyaj çantasıyla tatile çıkabilirsin, evet, peki ya kişisel bakım? Tatil çantasını hazırlarken tam boy bakım ürünlerini koymaya gönlün el vermiyor, biliyoruz. Cildini nemden hiçbir zaman yoksun bırakmamalısın. Kore'nin ferah su trendinden esinlenerek yaratılan en yeni Quick Fix spreyimizin seyahat boyuyla hem cildini makyaja hazırla, ihtiyaç duyduğu nemi kazandır ve besle. Bu sprey o kadar bağımlılık yaratıyor ki, günlük hayatta bile çantana atmaktan kendini alamayacaksın. Gün içerisinde ferah bir nem dalgası ile cildine sevgi göster ve adete bir nefes oluştur. Hem cilt bakımı hem de makyaj ürünlerinin seyahat boylarıyla artık hem tatile hazırlanırken hem de gece eğlenceye dönecek uzun bir iş gününe uyanırken hayat çok kolay ve pratik! Hayatın karmaşası ve yoğunluğu arasında en pratik ve kolay şekilde muhteşem görünmen için mini boy ürünler, setler, paletler gibi ürünleri keşfet. Senin vazgeçilmezin hangi ürün olursa olsun -ya da hepsi- artık makyaj çantana sığmadığı için evde bırakmak zorunda kaldığın ve akşam güne devam ederken buna pişman olduğun bir gün daha olmayacak.

Pratik makyaj setlerini keşfet!

Bir makyaj çantası hazırlamaya üşenenler veya çantasındaki bir sürü ürün arasından istediğini aramaktan yorulanları da unutmadık. Tavsiyemiz? Çok kullanışlı makyaj setlerini keşfedin. Makyaj çantası hazırlamak istemediğini ama yine de bütün kullandığın ürünlerin yanında ve düzenli olmasını istediğini bildiğimiz için gerekli tüm ürünleri çok pratik ve gösterişli bir sette topladık. Tek bir kutu ile istediğin her yere makyaj tazeleme derdin olmadan gidebilirsin! Naked on the Run makyaj setimiz ile yolda yürürken bile tüm makyajını tamamlayabilirsin (ayrıca ayna taşımak zorunda da değilsin). Bejden geçiş renklerine, ışıltılı bronzdan kahvelere nude göz farları, göz kalemi, simsiyah bir maskara, doğal gül kurusu tonda dudak parlatıcısı, bronzer pudra ve hatta allık içeren bu set o kadar güzel dizayn edilmiş ki hem az yer kaplıyor hem de ihtiyacın olan her şeye sahip. Tek bir kutu ile tatile bile çıkabileceğini daha önce tahmin etmiş miydin? Asla hayal değil.

Her zaman muhteşem görünmek için onları asla geride bırakma!

Hayatın karmaşası ve yoğunluğu arasında en pratik ve kolay şekilde muhteşem görünmen için mini boy ürünler, setler, paletler gibi ürünleri keşfet. Senin vazgeçilmezin hangi ürün olursa olsun -ya da hepsi- artık makyaj çantana sığmadığı için evde bırakmak zorunda kaldığın ve akşam güne devam ederken buna pişman olduğun bir gün daha olmayacak.

  • PAYLAŞ

Yorumlar

YORUMLAR
MÜKEMMEL GÖRÜNÜM İÇİN MAKYAJDAN BİR ADIM FAZLASI

MÜKEMMEL GÖRÜNÜM İÇİN MAKYAJDAN BİR ADIM FAZLASI

SİZ İSTEDİNİZ BİZ YARATTIK

SİZ İSTEDİNİZ BİZ YARATTIK


YUKARI