NEFES KESEN GÜZELLİK: RUBY ROSE

NEFES KESEN GÜZELLİK: RUBY ROSE

09.09.2016 | 17:36

Son yıllarda yaptığı işlerle adından sık sık bahsedilen, tarzıyla ve güzelliğiyle tüm dünyayı sallayan Ruby Rose'un hayranları gün geçtikçe artıyor.

Peki, bir anda herkesin hayranlığını kazanan ve çok merak uyandıran Ruby Rose kimdir?

Orange is the New Black dizisindeki rolü ve oyunculuğuyla ses getiren Ruby Rose'un kariyeri aslında daha uzun yıllara dayanıyor. Avusturalya'lı ünlü güzel kariyerine oyunculuk okulunu bırakıp MTV'de sunuculuk yaparak başladı. VJ'lik kariyerine oyunculuk ve modelliği de ekleyerek Amerika'ya gelen Ruby tamamen kendisinin yaptığı ve oynadığı Break Free adlı kısa film ile dikkatleri üzerine çekti. Kendi özel hayatını yansıttığı bu etkileyici kısa filmde herkes kendine göre bir şeyler buldu. Tüm bu projeler süresince asi kısa saçları, mükemmel yüz hatları, dövmeleri ve sıra dışı tarzının yanı sıra asıl olarak samimiyeti ve doğallığı ile hayran kitlesi hızlıca büyüdü, Instagram'da milyonlarca takipçiye ulaştı. Kendisi hakkında hala bilinmeyen pek çok şey var ama şunu söyleyebiliriz ki o görebileceğiniz en çılgın hayvan dostu, tam bir adrenalin tutkunu (ekstrem sporlar ve dövüş sahnelerine bayılıyor!) ve nasıl hissederse öyle davranacak kadar cesur ve doğal…

Ruby Rose şu anda dünyaca ünlü makyaj markası Urban Decay'in gelmiş geçmiş en büyük lansmanı olan 100 bağımlılık yapan "Vice Lipstick" ruj serisi ile olan işbirliğiyle gündemde! Bu reklam kampanyası ile bize maskülen havasının ve mükemmel dudak renklerinin ne kadar uyumlu olabileceğini göstererek sınırları zorladı ve tabuları kırdı. Her zaman sınırlarda gezen bir marka olarak bilinen Urban Decay ile asi güzel Ruby Rose'un bu uyumu sonucunda elbette muhteşem bir reklam kampanyası ortaya çıktı.
Bu serideki aklınıza bile gelmeyecek kadar mat veya parlak, hatta metalik dokulardan, herkes için bir şeyler bulunan, en doğal tonlardan en çılgın tonlara kadar 100 renk rujdan Ruby Rose'a yakışmayan hiçbir renk yok diyebiliriz!
Urban Decay ruhunun vücut bulmuş hali olan Ruby Rose, bu sene Vin Diesel ve Nina Dobrev ile beraber çekimlerini tamamladığı yeni filmi XXX ile de ses getirmeye devam edeceğe benziyor.

  • PAYLAŞ

Yorumlar

YORUMLAR
SONBAHAR MAKYAJI İPUÇLARI

SONBAHAR MAKYAJI İPUÇLARI

MAKYAJ MASASININ EN TREND YAZ HİLELERİ

MAKYAJ MASASININ EN TREND YAZ HİLELERİ


YUKARI