SİZ İSTEDİNİZ BİZ YARATTIK

SİZ İSTEDİNİZ BİZ YARATTIK

01.11.2017 | 10:30

Urban Decay'in en gözde ürünlerinden biri tabii ki de Naked Far Paletleri. İlk çıktığı günden bugüne Naked serisinin paletleri makyaj severlerin vazgeçilmezi oldu. Ve her geçen gün yepyeni tonlar, daha gelişmiş teknolojiler ve daha başarılı tasarımlarla makyaj masamızda yerlerini almaya devam ediyorlar. Naked serisinin her yeni far paletinin benzersiz olmasına alıştık. Ama bu sefer durum biraz daha farklı!

Bu sefer siz istediniz, Urban Decay yarattı: Hepsi mat olsun dediniz, oldu. İster nude ister daha sıcak ve koyu göz makyajları için geniş renk seçeneği olsun istediniz. Yoğun pigmentli, tonları özel olarak ayarlanan Naked Basics'lerden tamamen farklı renk seçeneğiyle, Naked Paletler gibi 12 tonda geldi. Üstelik yanında taşıyabilmen için kare şeklinde çok gösterişli bir kutuda ve Naked paletler ile aynı fiyatta. Bir konuda hemfikiriz ki içerisindeki renklerden herhangi birini beğenmemek çok zor.

Ten rengi açık tonlar baz yaratmak; göz pınarlarını ve kaş kemiğini aydınlatmak için harika. Urban Decay'in en takıntılı olduğu tonu Extra Bitter ise joker bir sıcak sonbahar rengi: İster tüm göz kapağına ister katlanma bölgesine uygula ya da dış köşelerde harmanla, istersen de küçük düz bir fırçayla kirpik diplerine uygula; ne yaparsan yap bu ton mükemmel duruyor! Bu sonbaharın en trend tonlarından bordo, kurtarıcı sıcak kahve tonları, pembe alt tonlu nude doğal renkler ve tabi ki de vazgeçilmez siyah bir arada. Kahverengi tonlara doyamayanlar için ise Whiskey rengindeki 24/7 Glide-On göz kalemi ile mükemmel bir uyum yaratıyor. İstersen açılı uçlu bir eyeliner fırçasını kullanarak far paletimizin koyu renklerinden herhangi biriyle kendine kuyruklu bir eyeliner yaratabilirsin. Daha kolaya kaçmak isteyenler için ise makyaj çantasının joker bir parçası olan siyah keçe eyelinerın hem nude göz makyajıyla hem de dumansı gece makyajıyla olan beraberliğinin ne kadar harika olduğunu hatırlatmalıyız! Urban Decay'in yeni gözdesi siyahtan daha siyah keçe uçlu eyelinerı, Perversion Fine-Point Eye Pen'in bu paletle de çok uyum sağlayacağına hiç şüphe yok. Hepsi senin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmek için. Tamamen senin emrinde.

Kült far paletlerinden biri olacağı en başından beri belli olan bu nude palet için makyaj çılgınları uzun sıralar oluşturmaya hazırdı. Paletteki geniş mat renk seçeneği (şık kutusunun da etkisini unutmamak lazım) kendini gösterdiğinden beri herkes onu beklemeye başladı ve şimdi bekleyiş sona erdi, ona sahip olmanın zamanı geldi. Bu stoklar hızla tükeneceğe benziyor. Ama merak etme çünkü herkesten önce senin sahip olma fırsatın var. Tek yapman gereken sipariş vermek ve sana gelmesini beklemek. Unutma, o senin için yaratıldı. Hem doğal hem de göz alıcı bakışlar ve yaratacağın yepyeni Naked göz makyajları için seni bekliyor.

  • PAYLAŞ

Yorumlar

YORUMLAR
MAKYAJ MALZEMELERİNİ YANINDAN AYIRMA!

MAKYAJ MALZEMELERİNİ YANINDAN AYIRMA!

GÜNDÜZ MAKYAJINI KUSURSUZCA GECEYE TAŞI!

GÜNDÜZ MAKYAJINI KUSURSUZCA GECEYE TAŞI!


YUKARI