SONBAHAR MAKYAJI İPUÇLARI

SONBAHAR MAKYAJI İPUÇLARI

28.10.2016 | 17:36

Yazın bitmesiyle doğal bronz tenler, sadece bir aydınlatıcıyla dışarı çıkıp ışıltı yaydığın günler sona erdi. Sonbahar geldi, okullar başladı, işler yoğunlaştı. Sabah erkenden kalkıp akşama kadar yoğun çalıştığın, okuldan veya işten çıkıp akşam yemeklerine gittiğin bu yoğunlukta, makyajından asla vazgeçmeyeceğini biliyoruz. Sonbahar tonlarının makyaja yansımasıyla toprak tonlarında kusursuz görünümler yaratmanın tam zamanı! Üstelik sabah erkenden yaptığın makyajının geceye kadar (koşuşturma içinde tazelemeye vakit bulamayacaksın.) kalıcı olması için sana çok güzel tüyolarımız var.


1. Gece boyu kalıcı kusursuz bir ten

Yazın tüm günü plajda makyajsız geçirirken, güneşin kusursuzlaştırdığı bronz tene ufacık dokunuşlarla gece makyajını tamamlarken, şimdi kat kat ten ürünü kullanıp kusurları kapatmanın sana çok zor geldiğinin farkındayız. Hem cildin nefes almamasından korkarak, hem de kat kat uygulamanın kaybettirdiği zamana üzülerek elin fondötene bir türlü gitmiyor. Bu yüzden sana tavsiyemiz sonunda bir fondötenden istediğin her şeyi tek bir şişede buluşturan All Nighter Liquid Foundation: Tam kapatıcı (tek katta pürüzsüz bir ten), gece boyu kalıcı (tazelemeye son), suya dayanıklı ve tam mat bitişli (parlamak yok!).

2. Koyu toprak tonlarının makyajla buluşması

En çok sevdiğimiz: Naked! Biraz uzak mı kaldın bu yaz? Naked'larımızı makyaj masasına geri çıkarmanın vakti geldi. Ten için de göz için de doğal toprak tonlarında makyajlar bu kış da çok trend. Sana bir haberimiz var: Bu trend hiç bitmeyecek. Mükemmel nötr renklerin ve sıcak bronzların hakim olduğu Naked Smoky far paletleri ile gece ve gündüz bütün göz makyajlarını yaratabilirsin. Koyu tonları kirpik diplerine ve katlanma bölgesinde bol bol harmanlayarak buğulu ve derin bakışlar elde edebilirsin. Bu bakışları tamamlamak için siyahtan daha siyah Pervesion Fine-Point Eye Pen ile kuyruklu çizgiler eklemelisin. İncecik keçe ucuyla eyeliner sürmek hiç bu kadar kolay olmamıştı, eyeliner korkusu sona erdi.


3. Sabah yaptığın göz makyajın seni terk etmeyecek

Farının tüm gün boyunca uçup gitmemesi, akmaması ve rengini daha da belli etmesi için altına baz sürmeyi unutma. İncecik bir kat Eyeshadow Primer Potion ile farının hem görünümünü hem kalıcılığını kat kat arttırabilirsin ve tazelemene gerek kalmaz.


4. 16 saat boyunca bütün makyajın sabit kalacak (Hem de yağlanmadan!)

Bu kadar yoğun tempo arasında ihtiyacın olan son şey bir de parlama problemi. Özellikle sürüldükten iki üç saat sonra yağlanmaya ve parlamaya başlayan ten ürünleri için bir türlü çözüm üretemediysen, aslında çok basit olan bu çözüme dikkat et: De-Slick Make Up Setting Sprey, yağlanma karşıtı bir makyaj sabitleyicidir. Unutma makyajın hem saatlerce kıpırdamaz, hem de parlamaz. Daha ne isteyebilirsin ki?

  • PAYLAŞ

Yorumlar

YORUMLAR
GÜNDÜZ MAKYAJINI KUSURSUZCA GECEYE TAŞI!

GÜNDÜZ MAKYAJINI KUSURSUZCA GECEYE TAŞI!

NEFES KESEN GÜZELLİK: RUBY ROSE

NEFES KESEN GÜZELLİK: RUBY ROSE


YUKARI