URBAN DECAY’İN İLK MEGA FAR PALETİ: BORN TO RUN

URBAN DECAY’İN İLK MEGA FAR PALETİ: BORN TO RUN

01.08.2018 | 14:33
Born To Run sahnede! İlhamını seyahatten alan, 21 yeni renk ve tam boy devasa bir ayna içeren ilk mega far paletimiz senin için geldi. Born To Run her an her yerde kusursuz görünmeni sağlayacak! Aklına gelebilecek mat, ışıltılı, metalik bitişli her renk tonunu içeriyor; sana sınırsız çeşidi tek bir palette sunuyor. Kendi maceranı yaratmanı sağlıyor. Eğer kendini bir göz makyajı için bile birden fazla far paletini yanına almaya çalışırken bulursan, Born To Run Dünya turunda bile yanına alabileceğin bir palet!21yeni renk – değerli mücevher tonları ve nötrlerden, rengârenk tonlara – tüm göz makyajı seçeneklerine şık tek bir paletle sahip olacaksın. Born To Run Far Paletinin tüm renkleri pigmente tutunuyor ve asla dağılmıyor; çünkü her bir renk tonuna kadifemsi dokusunu, zengin rengini ve dağıtılabilirliğini veren akıllara durgunluk veren formülümüz ile tasarlandı.


Bir konferansın mı var? Patron gibi mi gözükmelisin? O zaman kremsi, açık- nötr renklerle gözlerine hafif bir anlam katabilirsin. Ya da araba yolculuğu yaptığın zamandaki gün batımı görünümünü gözlerine yansıtabileceğin dumanlı göz görünümüne Baja rengini göz kapaklarına dağıtıp (yanık mat bir turuncu), Accelerate'i (metalik kırmızımsı bakır) katlanma bölgene sürerek sahip ol. Eğer ki Prag'da gün doğana kadar dans ediyorsan, alışılmış kedigözü görünümünde beklenmedik bir değişiklik yap, Guilt Trip rengiyle (ışıltılı dumanlı mor) kirpik dibi çizgine belli belirsiz bir kuyruk ekle.
Bir sonraki adımda hangi olağanüstü rengi kullanacağına karar veremedin mi? Hangi rengi denersen dene, hepsini bütün ten renklerinde ve yaşam stillerinde mükemmel duracak şekilde tasarladık. İster seyahat düşkünü ister hafta sonu kaçamağı yapanlardan ya da tatili evde geçirenlerden ol, Born To Run ihtiyacın olan her şeye sahip.

Born To Run Palet (380 TL) urbandecay.com.tr ve Sephora'larda.

  • PAYLAŞ

Yorumlar

YORUMLAR
SENİN VICE'IN HANGİSİ?

SENİN VICE'IN HANGİSİ?

ARADIĞIN HER ŞEY TEK BİR KUTUDA!

ARADIĞIN HER ŞEY TEK BİR KUTUDA!


YUKARI