• %30
REHAB MAKEUP PREP HOT SPRINGS HYDRATING GEL
REHAB MAKEUP PREP HOT SPRINGS HYDRATING GEL
REHAB MAKEUP PREP HOT SPRINGS HYDRATING GEL
REHAB MAKEUP PREP HOT SPRINGS HYDRATING GEL

REHAB MAKEUP PREP HOT SPRINGS HYDRATING GEL

Ultra Hafif Nemlendirici

(0 oy)
115
TL
81
TL
Stokta Yok
  Yağlı bir his bırakmadan cildini neme doyuracak bir ürün mü arıyorsun? Makeup Prep Hot Springs Hydrating Gel ile temizleme sonrasi cildini nemlendir, dengele ve enerji ver. Cildi makyaja hazırlamak için yaratılmış, pek çok faydayla donatılmış bu jel ultra hafif, su dalgası gibi bir hisse sahiptir. Geleneksel nemlendiriciler gibi cilt yüzeyinde kaygan bir katman oluşturmanın aksine ciltte sağlıklı ve canlı bir görünüm bırakarak kolayca emilir.  Kaplıcalardan gelen su cildi besleyen içerikler bakımından çok zengindir. Jel içerisindeki su kapsülleri (Japonya’nın 1000 yıllık kaplıcalarından elde edilen) temas sırasında patlar ve ferahlatıcı bir etki yaratır. Formüldeki su hipotonik olduğu için (suyun en saf hali, cilde kolayca absorbe edilir. Ve sonuç? Cildi yumuşak ve pürüzsüz bir his yaratan hızlı bir nemlendirme, asla yağlı değil. Ve Hot Springs Hydrating Gel düşük alkalidir.  Her gün kullanım için mükemmel, hafif jel formülü cilde yumuşak bir his bırakır (yağlı değil!), ciddi derecede çok daha nemlenmiş ve mükemmel fondöten uygulamasına hazır hale gelir. Cilt yüzeyini eşitleyebilmek için BÜTÜN cilt tiplerinin nemlendirilmeye ihtiyacı vardır. Nem cildi pürüzsüzleştirir ve yumuşatır, böylece makyaj daha eşit dağılır ve daha iyi uygulanır. Ve Hot Springs Hydrating Gel’i kullanmak kuru bölgeleri iyileştirir ki makyaj çok daha mükemmel görünür.  Klinik bir çalışmada, kullanımdan hemen sonra*:

  • Katılımcıların %92’si cildini daha yumuşak hissettiğini belirtti.

  • %94’ü ürünün kolayca emildiğini ve cilde yağlı değil, yumuşak bir his verdiğini belirtti.

  • %98’i cildinin nemlendirildiğini söyledi.

  *51 kullanıcının yorumlarına dayanarak.  Mükemmel uygulama Rehab ile başlar. Hot Springs Hydrating Gel’i deneyen herkes dokusuna aşık oldu. Formül mükemmel bir şekilde nemlendiriyor, yine de hiçbir şey yokmuş gibi emiliyor, böylece makyajını sabote etmiyor.  Dolum Ağırlığı: 55 g
  Aqua / Water, Dimethicone, Dipropylene Glycol, Butylene Glycol, Cyclopentasiloxane, Dimethicone/PEG-10/15 Crosspolymer, Pentylene Glycol, Sodium Chloride, Phenoxyethanol, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Sodium Citrate, Tocopherol, Citric Acid, Disodium Edta, Sodium Hyaluronate, Soluble Collagen.

  MAKYAJINI TAMAMLA

  YUKARI