SORUMLULUKLARIMIZ


THE ULTRAVIOLET EDGE

KADINLARI GÜÇLENDİRMEK İÇİN URBAN DECAY'İN GLOBAL GİRİŞİMİ

Urban Decay yarattığı ürünlerden arkasında durduğu ilkelere kadar her zaman kadının gücünü temsil etti. 1996 yılında kurulduğumuzda, prestijli güzellik sektörü pembe, kırmızı ve bej renklerinden oluşan bir denizdi. Kadınlara arzuladıkları, basmakalıp güzellik kavramlarına kafa tutan alternatif makyaj renkleri sunduk. Bu sadece makyaj ile sınırlı kalmadı. Urban Decay, kadınları güçlendirmek için kurduğumuz global girişim olan The Ultraviolet Edge'i sunar. Kadınların hakları için her yerde savaşan kuruluşları destekleyerek, yaptıkları her şeyde bireyselliklerini sahiplenmeleri için kadınları cesaretlendiriyoruz. Biz sıra dışı güzelliği bu şekilde tanımlıyoruz.

The Ultraviolet Edge ve desteklediğimiz kuruluşlar hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

HAYVANLAR ÜZERİNDE DENEY POLİTİKASI

Urban Decay, hayvanlar üzerinde deney yapmayan bir markadır ve hayvanlara yapılan deneyleri sonlandırmaya kendini adamıştır. Hayvanlar üzerinde deney yapmıyoruz veya bizim yerimize başkalarının test etmesine izin vermiyoruz. Buna ek olarak, ürünlerin üretiminde kullanılan hammaddelerin hayvanlar üzerinde test edilmediğine dair tedarikçilerimizin onay vermesini şart koşuyoruz. Markamız PETA ve The Leaping Bunny Program (CCIC) onaylıdır.

VEGAN ÜRÜNLER

Urban Decay, Vegan olarak belirtilen ürünlerimizin içerisinde hayvandan elde edilen içerik bulunmadığını garanti eder. Far kategorisinde olduğu gibi ürün kategorisi içerisindeki sadece bazı tonların vegan olarak belirtildiğini lütfen göz önünde bulundurunuz. Yaratıldığı andan itibaren vegan olan ürünler üretmenin dışında vegan olmayan hangi ürünlerimizi vegana çevirebileceğimizle ilgili laboratuvarlarımızla devam eden bir girişimimiz bulunmaktadır. Çoğu durumda, bitkiden elde edilen içerikler veya sentetik alternatifler hayvandan elde edilen içeriklerin yerini tutabiliyor. Ürünlerimizi aynı yüksek kalitede, zengin renk ve dokusunu sunabildiğimiz sürece, %100 vegan içeriklerden oluşan ürünlere çevirmek için devamlı çalışıyoruz.


YUKARI